Vitrin İlanları

Satılık kısrak ve tay

SATILIK KISRAK VE TAY

Yanında 2021 tayı ile birlikte satılıktır.

OĞLUMEGE - ATİLTAY 2021 dişi tay.

Şampiyon COOGER aşım sezonuna hazır ya siz?

ŞAMPIYON COOGER AŞIM SEZONUNA HAZIR YA SIZ?

Victory Gallop'u şampiyon oğlu COOGER 2022 aşım sezonunda yetiştiriciliğimizin hizmetinde olacak.

Geçtiğimiz yıl haraya giren COOGER, %100 gebelik oranı ile dikkat çekmektedir.

1'i G1, 1'i G3 olmak üzere 10 yarış galibiyeti bulunan şampiyon aygır ayrıca koştuğu 34 yarışın 27 tanesini tabela içerisinde bitirme başarısı göstermiş 2 milyon 397 bin 270 TL kazanç elde etmiştir. Kazandığı önemli koşular G1-YILDIRIM BEYAZID Koşusu, G3-ERTUĞRUL GAZİ Koşusu, A2-YEŞİL BURSA Koşusu, A3-Çankaya Koşusu ve A3-Ceyhan Koşusu'dur.

Tüm pistlere ve mesafelere uyumlu taylar veren yüksek hattına sahip bir familyaya mensuptur.

COOGER, kusursuz konformasyonu, yüksek sürati ve verimli kan hattı ile aşım sezonuna damga vuracaktır.

COOGER, sahalarda fırtına gibi esen CAGNER ile ana-baba bir, VICTOR WOLVESS ile anneden kardeştir. Babadan da gazi şampiyonu CALL TO VICTORY olmak üzere, OĞLUM BERAT, HOT CHOCOLATE, RUNNER BULL, PRIOR gibi bir çok başarıya imza isimle kardeştir.

HAYALLERİNİZİ ERTELEMEYİN!

COOGER, 2022 aşım sezonuna hazır, ya siz?Satılık 30.04.2021 doğumlu SIDNEY`S CANDY tayı

SATILIK 30.04.2021 DOĞUMLU SIDNEY`S CANDY TAYI

Annesi GRIZABELLA ünlü kısrak babası DEHERE kızıdır. Koşmadan anneliğe ayrılmıştır, 9 yaşındadır ve boştur.

2.Annesi BETİK; KV 6-7-8 yarışlar kazanmıştır. Grup 2 Sakarya ve Nene Hatun Koşuları 3.südür.Grup 3 Yeşil Bursa koşusu galibi BAYDUHAN ile Grup 3 Bursa Bş. Bld. koşusu 1.si ve Ertuğrul Gazi koşusu 2.si ULYA ile anneden kardeştir. Grup 1 ve Grup 2 koşular kazanmış AIR BORN, BALÇİBİN, SPARKLING, THE RISING gibi kısraklarla ve GAZİ KOŞUSU galibi GRAYSTORM'un annesi SETRYN ile babadan kardeştir.

İsterseniz anne ile birlikte satın alabilirsiniz, aşağıdaki linkten Kısrak ilanı detayına bakabilirsiniz.

Video isterseniz paylaşabiliriz.

Kısrak ilan detay: https://haradan.com/satilik-kisrak/satilik-degerli%CC%87-kisrak/0e0cf75e-69c1-4a36-a6ad-9d8288a0d05a

BODEMEİSTER GEBESİ KALİTELİ KISRAK

BODEMEİSTER GEBESİ KALİTELİ KISRAK

DAME SHANAKİLL isimli kısrağımız 29.05.2021 tarihi itibariyle BODEMEİSTER isimli aygırdan gebe olup k3 muayenesini geçmiştir.. Kısrağımız  Halicarnassus Hartnell dynaformer habitat galactica zenyetta gibi 4r kısrak familyasına mensupdur... Kısrak Karacabey pansiyon harada daimi pansiyonerdir.... 
FİYAT :95.000 TL

Tel:05369362353 
LÜTFEN BOŞ MUHABBET İÇİN ARAMAYALIM... CİDDİ ALICILARIN ARAMASI RİCA OLUNUR!!!! 

FİYATI DÜŞTÜ! KUMMA İLE ANADAN KARDEŞ DİŞİ TAYLAR

FİYATI DÜŞTÜ! KUMMA İLE ANADAN KARDEŞ DİŞİ TAYLAR

Tasfiye nedeniyle fiyatları oldukça uygun tutulmuştur. Belirtilen fiyat 1.200.000 kazançlı KUMMA' nın anne kardeşi iki adet dişi tayın ikisinin beraber fiyatıdır. 
1-3. Resim  ALAYUNT : ULUER-FİLFİL(KIRIMHAN) 2020 doğumlu dişi  
4-5. Resim ORANTISIZ GÜÇ : KAFKASLIEFSANESİ -FİLFİL(KIRIMHAN) 2021 doğumlu dişi 
Ana FİLFİL: süratli isim Kırımhan'ın kızı olup anaların anası Malike.15 hattından gelmektedir. bu ana hattı KAFKASLI,DARFUR,GÖKTEKİN,SERGEN,PEGASUS,ERTEMİZ ve diğer bir çok şampiyon isimi üretmiş bir familyadır.kısrağın anne babası yine çok başarılı kısrak babası performansı olan Batyskaf'tır.pedigride ithal kanlar ODESSA ve BATYSKAF birlikteliği sağlanmıştır. Annenin KUMMA ve KARABİBERİM isimli süratli tayları oldukça başarılı olmuştur.
Babalar ULUER ve KAFKASLIEFSANESİ'nin ikisi de yabancı kanlar bulunduran aygırlardır.
KafkaslıEfsanesi büyük şampiyon KAFKASLI nın oğlu olup, ana hattı Fransadan ithal edilen ve 2004 yılı GR1 Malazgirt koşusunda şuanda dünyanın en iyi aygırlarından olan DAHESS arkasında ikinci olan, Fransa ve İngiltere'de 4 birinciliği bulunan kısrak ANASTASYA(FR) 'dan gelmektedir. tayımızın pedigrisinde  4*4 MALİKE 15 rasmusseni mevcut olduğundan çok özel ve çalışılmış bir bir eşleşmedir.
Taylarımız eskişehir mahmudiyede yetişmiş olup sorunsuzdur.

Şampiyon aygır IŞIKHÜZMESİ

ŞAMPIYON AYGIR IŞIKHÜZMESİ

Şampiyon aygır IŞIKHÜZMESİ çesitli grup şampiyonluklarindan sonra şimdi 4.jenerasyon taylarıni aktarmıştır

İlk jenerasyon taylari önümüzde ki ay koşacaktır..

%80 erkek tay vermektedir..

SATILIK DEĞERLİ KISRAK

SATILIK DEĞERLİ KISRAK

Kısrağımız GRIZABELLA ünlü kısrak babası DEHERE kızıdır. Koşmadan anneliğe ayrılmıştır, 9 yaşındadır ve boştur.

Annesi BETİK; KV 6-7-8 yarışlar kazanmıştır. Grup 2 Sakarya ve Nene Hatun Koşuları 3.südür. Grup 3 Yeşil Bursa koşusu galibi BAYDUHAN ile Grup 3 Bursa Bş. Bld. koşusu 1.si ve Ertuğrul Gazi koşusu 2.si ULYA ile anneden kardeştir. Grup 1 ve Grup 2 koşular kazanmış AIR BORN, BALÇİBİN, SPARKLING, THE RISING gibi kısraklarla ve GAZİ KOŞUSU galibi GRAYSTORM'un annesi SETRYN ile babadan kardeştir.

istenirse 30.04.2021 doğumlu SIDNEY`S CANDY tayı ile birlikte verilebilir.

Tay ilan detay: https://haradan.com/satilik-yaris-ati/satilik-2021-dogumlu-sidney%60s-candy-tayi/c1fb8408-de7c-4e0a-aaef-d41f4a3fb0a2

SATILIK BİNEKLERDE 2 YAŞLI ARAP TAYI

SATILIK BİNEKLERDE 2 YAŞLI ARAP TAYI

Satılık kaliteli dişi tay,

İki aydır bineklerde.

TR'DE BÖYLESİ YOK! GR1 GALİBİNDEN İTHAL ERKEK ARAP TAYI

TR'DE BÖYLESİ YOK! GR1 GALİBİNDEN İTHAL ERKEK ARAP TAYI

800 bin tl değil !   3/1 fiyatına enternasyonel güçte Arap tayı fırsatı --- MUVAFFAK: SERAPHİN DU PAON-KIRIMKIZ(ODİNHAN) 2021  al erkek tay.

Detayları merak edenler için :  Tayımızın babası Arap atlarının Dubai World Cup'ı Olarak kabul edilen ve dünyanın en prestijli GR1 yarışlarından olan Dubai Kahayla Classic (2011) galibi SERAPHİN DU PAON(AKBAR-BİNT EL BEDİA) dur. Söz konusu aygır  bu yarışı kazandıktan 1 sene sonra da aynı Gr1 yarışta şuanda dünyanın en pahalı aşım ücretli ve klas Arap aygırlarından olan TM FRED TEXAS(USA) arkasında geç kalan atakları ile 2. olma başarısı göstermiştir. SERAPHİN DU PAON çok başarılı ve büyük bir aygır olan AKBAR ın oğlu olup, Ülkemizde start alarak 2/2 yapan SIVIT AL MAURY ile babadan kardeştir. Dünyanın tartışmasız en dominant Arap atı olan AMER taylarına dahi diş geçiren Aygırımız kendisi Fransa ve Arap emirliklerinde koşup 3 tane GR1 kazanma başarısı göstermiştir ki hali hazırda ülkemizde bu şekilde başka bir arap aygır mevcut değildir. Aygırımızın anneden kardeşi TZAR DU PAON(FR) ise Ülkemize tanıdık bir isim ; Nasıl mı ? hatırlanacağı üzere kendisi 2012 yılı Enternasyonel GR2 IFAHR koşusunu THEORETICALLY (US)  önünde kazanmıştı.kaliteli kısrakları ile meşhur Tunus kan hattına mensup anne BINT EL BEDIA nın yerli  arap kanlarla çok iyi uyum sağlama potansiyeli vardır.Yine aygırımızın anneden bir diğer kardeşi olan QUACHE DU PAON(FR)  ' nun Araplarda dünyanın en sert ligi olan Fransa çiminde GR1 ve GR2 galibi olması ile birlikte annelik hayatında da  Fransa ve Polonya'da koşan kendi yavrularının  Grup galibi çıkması ve bir diğer dişi anne kardeşi JADE DU PAON(FR) un  yine Fransa'da grup galibi ELLİE DU PAON'u vermesi  artık  bu kan hattının gücünü tamamen ispatlamış ve başarıyı perçinlemiştir. Ülkemiz Arap atçılığına sınıf atlatabileceği ve çok daha yukarılara taşıyabileceği aşikar olan bu güzide kan hattını yetiştiriciliğimize kazandırmış olmanın haklı gururunu yaşarken aynı zamanda ürettiğimiz bu nadide değeri siz sayın Arap atçılarımızın beğenisine arz etmiş oluyoruz.  Tayımızın At yarışları genel hükümlerine göre tıpkı Kaizbert taylarında olduğu gibi DHÖW ve DHÖ yarışlarda koşabilecek olduğunu da hatırlatalım. Şuan Ülkemizde halihazırda başat olan Kaizbert taylarını dahi domine edecek güçte nadir kan hattının ele geçmiş olması yarışcılık ve yetiştiricilik  için büyük bir fırsattır.


Seraphin Du Paon yarış linki : https://www.youtube.com/watch?v=xqceo_RcK4USatılık genç kısrak

SATILIK GENÇ KISRAK

Satılık Genç kısrak,

Koşan kardeşleri: Zeki Dayı , MilasBerk.   

Burukmert (özhaber- Vika ) gebesi,

Şubat ayı doğum bekleniyor.

SATILIK dişi SMART ROBIN tayı

SATILIK DIŞI SMART ROBIN TAYI

Anne kardeş gölge litana megiç fire 

2020 DOĞUMLU DORU ERKEK TAY

2020 DOĞUMLU DORU ERKEK TAY

16/04/2020 doğumlu tayımız, 1. ekim itibariyle 418 kiloya ulaştı,

veteriner kontrolüne açıktır.

İstenirse video gönderilir.


SATILIK 2020 DOĞUMLU DİŞİ SCARFACE TAYI

SATILIK 2020 DOĞUMLU DİŞİ SCARFACE TAYI

Tayımızı,  İzmit / Akmeşe  Selanik harasında görebilirsiniz.

Tatvan incisi, pershing ve can dadaş ile babadan kardeştir.

İletişim : 0532 696 94 40

Anasayfa Vitrin İlan Ver Arama Panelim