Hakkımızda

Biz kimiz ?

Genç ve yetenekli kişilerden oluşan, çevik yazılım geliştiren start-up kültürüne sahip bir ekibiz. Haradan portalinde satılık veya kiralık atlarınız için her türlü reklam hizmeti sunuyoruz. Aşım sezonlarında aygırların kısrak sahiplerine ulaşması ve kısrak sahiplerinin aygırlar ile kolay bir şekilde iletişim kurması için destek oluyoruz. İnovasyon ve paylaşmaya önem veriyoruz. Sorumluluk almayı bilen ve verilen görevlerin bilincinde olan bir ekibiz. Her türlü fikir ve yeniliğe açığız.

Kendi alanında tecrübe sahibi, kurumsal firmaların başarılı projelerinde çeşitli görevlerde yer almış kişilerden oluşan bir ekibe sahibiz. Bu tecrübelerimizi ortak bir paydada toplayıp tüm hizmetlerimize yansıtıyoruz.

Vizyonumuz

Güvenilir ve kaliteli hizmet sunan, müşteri ve insan kaynağını en değerli varlığı olarak gören, çağdaş bilgi teknolojilerinin efektif kullanımıyla fark ve değer yaratan, müşteri memnuniyetini ilk öncelik olarak belirleyen, marka değeri ve yatırımcı karlılığı yüksek olan kendini kanıtlamış sürekli büyüyen lider bir reklam ve pazarlama şirketi olmak.

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, olanakların elverdiği ölçüde düşük maliyet oluşturup müşteriye yansıtan, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan, çağdaş teknolojiler ile çalışıp sürekli gelişen, sonuç odaklı bir reklam ve pazarlama şirketi olmaktır.

Teknik kapasitesi yüksek, sürekli büyüyen ve gelişen, sonuca yönelik çözüm odaklı bir ekibiz.

Anasayfa Vitrin İlan Ver Arama Panelim