Hakkımızda

Biz kimiz ?

Genç ve yetenekli kişilerden oluşan, çevik yazılım geliştiren start-up kültürüne sahip bir ekibiz. Web sistemleri, yazılım mimarisi, İçerik yönetim sistemleri, büyük veri(big data) danışmanlığı ve yazılım danışmanlığı alanlarında hizmet veriyoruz. Her projeye fark ve değer katmayı hedefliyoruz. İnovasyon ve paylaşmaya önem veriyoruz. Sorumluluk almayı bilen ve verilen görevlerin bilincinde olan bir ekibiz. Her türlü fikir ve yeniliğe açığız.

Kendi alanında tecrübe sahibi, kurumsal firmaların başarılı projelerinde çeşitli görevlerde yer almış kişilerden oluşan bir ekibe sahibiz. Bu tecrübelerimizi ortak bir paydada toplayıp tüm projelerimize yansıtıyoruz.

Vizyonumuz

Güvenilir ve kaliteli hizmet sunan, müşteri ve insan kaynağını en değerli varlığı olarak gören, çağdaş bilgi teknolojilerinin efektif kullanımıyla fark ve değer yaratan, marka değeri ve yatırımcı karlılığı yüksek olan kendini kanıtlamış sürekli büyüyen lider bir yazılım şirketi olmak.

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, olanakların elveriği ölçüde düşük maliyet oluşturup müşteriye yansıtan, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan, çağdaş teknolojiler ile çalışıp sürekli gelişen, sonuç odaklı bir yazılım şirketi olmaktır.

Teknik kapasitesi yüksek, sürekli büyüyen ve gelişen, sonuca yönelik çözüm odaklı bir ekibiz.