Hizmetlerimiz

Haradan.com, atçılık sektörüne yeni bir soluk kazandırmak ve sektörün tüm alanlarını tek çatı altına toplamak için 2016 yılının ilk aylarında yayın hayatına başlamış ve zamanla büyük bir aşama kaydetmiştir. Hiç şüphe yokki bundan sonrada sizlerden aldığı güç ve cesaretle kendini daha ileri seviyelere taşıyacaktır .

Haradan.com'un sizler için sunmuş olduğu hizmetleri aşağıdaki gibi sıralayabiliriz;

  • Her kategoride sınırsız sayı ve sürede ilan verebilirsiniz.
  • Satılık At (Yarış Atı, Kısrak, Aygır, Binek Atı, Pony), At Hizmetleri (At Nakliyesi, Pansiyon Hara, Nalbant) ve Aşım Hizmetleri (İngiliz Aygır, Arap Aygır) kategorilerinde ilan verebilirsiniz.
  • Ekürilerin çoklu at satışı, iş ilanı v.b. konularda ilan verebilmelerini sağlamak amacıyla Eküri İlanları hizmetimizi kullanabilirsiniz. Eküri ilanlarının girişi tarafımızca yapılır. Bu yüzden, bu hizmetimiz sayesinde hem zamandan kazanırsınız hemde diğer ilanlar arasındaki farkındalığınızı arttırırsınız.
  • İlanlarınızı verirken haradan.com'un sunmuş olduğu Doping Hizmetleri'nden yararlanabilirsiniz. İlanlarınızı her zaman ön planda tutmak için Anasayfa Vitrini dopingini, acil durumda olan ilanlarınızın daha hızlı bir şekilde daha çok kişiye ulaşması için Aci İlan dopingini ve ilanlarınızın arama listelerinde hep en üste göstermek için Üst Sıradayım dopingini kullanabilirsiniz.
  • Özellikle aşım sezonlarında, aygırlarınızın tanıtımını daha çok kitleye ulaşabilmesi sağlamak ve diğer aygırlar arasında farkındalığını arttırmak için Aygır Tanıtım hizmeti sunmaktayız. Bu konu ile ilgili daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Ürünlerinizin, hizmetlerinizin daha fazla ziyaretçiyle buluşmasını sağlamak için haradan.com'un Reklam Hizmetleri'nden yararlanabilirsiniz. Reklam hizmetleri ile ilgili görüşmelerinizi için, İletişim sayfamızda yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.
Anasayfa Vitrin İlan Ver Arama Panelim