İlan Verme Kuralları

 1. İlan sahibi, ilan içeriğinin güncel ve doğru bilgilerden oluştuğundan ve söz konusu içeriğin kullanım ve ilan etme yetkilerine haiz olduğundan emin olmalıdır.
 2. haradan.com da kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya aittir. haradan.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 3. Atçılık ile ilgili içerik dışında başka bir içerik ile ilgili ilan verilemez.
 4. Eklediğiniz ilanlarınız site editörlerimiz tarafından kontrol edilip, onaylandıktan sonra yayınlanmaktadır. İlan kontrol ve onay süresi max. 6 saattir.
 5. İlan başlığında ya da açıklamalar bölümünde sadece atçılık hakkındaki bilgiler yer almalıdır. Reklam içerikli yazı, firma adı, web adresi, email adresi vb. bilgiler verilemez. Kurallara uymayan ilanlar editörlerimiz tarafından onaylanmayacaktır.
 6. Oluşturulmak istenen içerikte kullanılan fotoğraflar mutlaka ilana ait olmalıdır.
 7. İlan ile ilgili verilen bilgiler doğru olmalıdır.
 8. İlanınız ile ilgilenenlerin size ulaşımı açısından adres ve telefon numaranızı doğru ve eksiksiz yazdığınızdan emin olunuz.
 9. Eklenen fotoğrafların içeriğinde firma logoları veya farklı web sitelerinin link yada isimleri yer almamalıdır.
 10. Site içerisindeki farklı bir kullanıcının fotoğrafı / fotoğrafları kullanılmamalıdır.
 11. İlan sahibi, www.haradan.com adresinde ilan yayınlayarak, Haradan.com tarafından belirlenmiş ve yine Haradan.com tarafından güncellenebilir olan bu ilan yayınlama kuralları, Üyelik Sözleşmesi, Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası çerçevesinde hareket edeceğini kabul, beyan ve taahüt eder.